Правоохоронці затримали на Хрещатику в Києві двох учасників безладів. Про це ForUm'у повідомив начальник прес-служби київської міліції Володимир Поліщук.
«Один з них націоналіст, другий - комуніст», - сказав він і додав, що міліціонери на місці подій проводять слідчі дії із затриманими.
У свою чергу в ВО «Свобода» ForUm'у повідомили, що під час спроб перешкодити проведенню 7 листопада протизаконної акції комуністів було затримано трьох «свободівців» - Валентина Лунейка, Онисю Гарай та Іванну Нагнибіда.
Як повідомляв ForUm, комуністи сьогодні відзначають чергову річницю Жовтневої революції 1917 року. Вони вирішили пройти колоною від Бессарабки до Майдану Незалежності. На Хрещатику між націоналістами та комуністами відбулися сутички.
Дмитро Хилюк,
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом