Суспiльство

Україна і Грузія співпрацюватимуть у виробництві ліків

Україна і Грузія розпочинають співпрацю у виробництві лікарських засобів. Про це йшла мова на засіданні Спільної українсько-грузинської міжурядової комісії з економічного співробітництва, яке відбулося в м. Тбілісі (Грузія), повідомили ForUm'у в прес-службі Міністерства охорони здоров'я України.

На зустрічі обговорювалися актуальні питання розвитку фармацевтичного сектору в Грузії та Україні. Українську делегацію очолював начальник Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я МОЗ України Валерій Стеців, а грузинську сторону представила начальник Апарату міністерства праці, охорони здоров'я та соціального захисту Грузії Ніно Мірзікашвілі.


Сторони прийшли до домовленості про підготовку Міжвідомчої угоди між МОЗ України та міністерством праці, охорони здоров'я і соціального захисту Грузії. Цією угодою буде передбачена співпраця Грузії і України у сфері ліцензування та сертифікації виробництв лікарських засобів, участі як спостерігачів при інспектуванні підприємств, взаємного обміну інформацією щодо співробітництва фармацевтичних інспекцій та при проведенні семінарів, конференцій, навчання і т.п.