Львів до Євро-2012 повинен вирішити питання з дефіцитом транспортного парку міста, щоб забезпечити узгоджене управління потоками вболівальників і цільових груп УЄФА. Про це повідомив директор турніру УЄФА Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський за результатами засідання робочої групи з управління стадіонами, яка інспектує на цьому тижні українські приймаючі міста, передає Інформаційний центр «Україна-2012».
«УЄФА вкотре наголошує на тому, що через віддаленість «Арени Львів» від центральної частини міста та аеропорту, а також відсутності належного сполучення Львова з Трускавцем, дефіцит транспортного парку міста та стан рухомого складу ставить під загрозу узгоджене управління потоками вболівальників і цільових груп УЄФА у місті», - зазначив Лубківський.
За словами Директора турніру, проблема переміщення вболівальників та цільових груп УЄФА повинна бути вирішена через поповнення рухомого складу міста.
Нагадаємо, візит делегації УЄФА, яка прибула для участі у засіданнях робочої групи з управління стадіонами у приймаючих містах України, розпочався зі Львова.
Очолює делегацію операційний директор UEFA Events SA Мартін Каллен. Фахівці союзу також уже відвідали Київ. У середу, 26 жовтня, робоча група інспектуватиме Харків і завершить свою роботу 27 жовтня у Донецьку.
