З 24 жовтня по 4 листопада поточного року в Києві працює місія Європейського департаменту МВФ на чолі з Тонісом Арванітісом.
Про це ForUm'у повідомили в прес-службі Міністерства фінансів України.
Під час зустрічей з фахівцями зацікавлених міністерств і відомств обговорюються питання економічної і фінансової ситуації в Україні. Зокрема, у зустрічах з представниками Міністерства фінансів України основну увагу приділено основним показникам Державного бюджету України на 2012 рік.
За результатами візиту місії буде підготовлено проект Листа про наміри уряду України і Національного банку України до Міжнародного валютного фонду, який буде розглянуто Радою директорів МВФ. Він повинен прийняти рішення про отримання Україною 3 траншу фінансової підтримки в рамках програми «Стенд-бай».
Як раніше повідомляв ForUm, учора, 25 жовтня, місія Міжнародного валютного фонду прибула до України.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом