Тіло вбитого під час облоги Сирта полковника Муаммара Каддафі доставлене у Бенгазі, повідомляє Al-Arabiya.

За словами журналіста телеканалу, співробітникам засобів масової інформації дозволять побачити тіло колишнього лівійського лідера. На основній сторінці телеканалу вже вивішені перші знімки, на яких зображена людина, схожа на Каддафі.

Прихильники Перехідної національної ради святкують перемогу. На вулицях Тріполі чути автоматну стрілянину. Натовпи скандують: «З нами Аллах! Каддафі мертвий».

У той же час, як повідомляє Agence France-Presse з посиланням на командувача військами НПР Мохаммеда Леїта, при взятті Сирта військами Національної перехідної ради загинув один із синів колишнього лівійського лідера Муаммара Каддафі Мутасім.

 

За словами Леїта, тіла Мутасіма Каддафі та колишнього міністра оборони Лівії Абу Бакра Юніса відправили до Місурата.

У той же час Reuters з посиланням на канал «Аль-Арабія» повідомляє, що сина Каддафі взяли у полон живим.

Як передає телеканал «Аль-Джазіра», представники Перехідної національної ради Лівії стверджують, що Мутасім Каддафі перебуває під вартою у Бенгазі. Разом з ним у Сирті був схоплений і колишній глава МВС Лівії Абдулла аль-Сенуссі. З ними обома працюють слідчі ПНР.

Раніше Мохаммед Леїт підтвердив загибель при штурмі Сирта самого Муаммара Каддафі. За однією із версій, Каддафі намагався втекти і отримав смертельне поранення.

За матеріалами «Лента.ру», «bfm.ru»

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

494