Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов вимагає, щоб роботи на проблемних ділянках тепломереж особисто контролювали відповідальні працівники районних адміністрацій, комунальних служб і «Київенерго». Про це Олександр Попов заявив у п'ятницю, 14 жовтня, під час апаратної наради, присвяченої початку опалювального сезону в місті.
«Ще раз підкреслюю: якщо виникають проблемні ситуації на тепломережах з початком опалювального сезону, відповідальні керівники районних адміністрацій, комунальних служб міста та «Київенерго» повинні особисто контролювати ліквідацію аварії. Знаходитися на місці аварії вдень і вночі. Якщо я вночі або вранці приїду на об'єкт і не побачу там виконання ремонтних робіт, я зроблю відповідні кадрові висновки», - сказав Олександр Попов.
Кажучи про результати підготовки до опалювального сезону, голова КМДА підкреслив, що під час профілактичних заходів цього року зафіксований незадовільний стан інженерних мереж міста.
«Я згоден, що ситуація складна. Але цими поясненнями ми киян не обігріємо. Постачання тепла та гарячої води в столиці має бути стабільним», - сказав Олександр Попов.
Він нагадав, що головним правилом роботи міської влади має стати якісне виконання своїх обов'язків.
«Підкреслюю, робота, виконана «не гірше, ніж торік» - погано виконана робота. Працювати необхідно набагато краще, ніж торік. Прошу також запам'ятати це правило», - акцентував Олександр Попов.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом