Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон пропонує змінити правила престолонаслідування, у тому числі зняти заборону на шлюби британських монархів з католиками і зрівняти у правах спадкування синів і дочок монархів.
Для запровадження цих поправок Камерону потрібна згода 15-ти країн-членів Співдружності Націй, де главою держави вважається британський монарх.
Якщо поправки будуть прийняті, вони торкнуться дітей герцога і герцогині Кембриджських - навіть якщо вони з'являться на світ до набуття нового закону чинності. Це означає, що старша дочка принца Вільяма і його дружини може стати королевою Великобританії, повідомляє «Радіо Свобода».

Кемерон обґрунтував свою пропозицію необхідністю дотримуватися рівності статей в усіх сферах життя.
Букінгемський палац знає про підготовку поправок, проте брати участі у дискусіях з цього питання не буде.