Народний депутат, член фракції Партії регіонів Віктор Корж не вірить в успішний виступ України на Олімпійських іграх 2012 року. Про це він сказав на прес-конференції, повідомляє «УНН».

«Я не можу дати оптимістичного прогнозу щодо Олімпіади 2012 року. Я хотів би звичайно помилитися, але, на жаль, всі обставини вказують на це» - пояснив «регіонал».

Він додав, що за часів Радянського Союзу учні дитячих спортивних шкіл були забезпечені триразовим харчуванням, спортінвентарем і у них була можливість брати участь у змаганнях різних рівнів. «Сьогодні ж 90% наших спортивних шкіл - це виплата комунальних платежів і заробітна плата тренерам. А на ті речі, про які я сказав, жодної копійки на сьогоднішній день немає», - підкреслив Корж, додавши, що досягнення України у сфері спорту не відображають поточну ситуацію з дитячими школами.

Як повідомляв ForUm, 22 вересня президент НОК Сергій Бубка заявив, що для підготовки спортсменів потрібно 513 млн грн.

Нагадаємо, ХХХ Олімпійські ігри пройдуть в Лондоні, столиці Великобританії, з 27 липня по 12 серпня. Лондон стане першим містом, яке прийматиме ігри вже втретє - до цього вони проходили у 1908-му і у 1948 рр.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

427