Прокуратура Криму порушила кримінальну справу проти генерального директора Сакського військового санаторію імені Пирогова Віталія Устюжаніна за підозрою у посадовій підробці та заволодінні бюджетними коштами.
Про це повідомили сьогодні у прес-службі кримського наглядового відомства, передає «УНІАН».
Справу порушено 30 вересня за частиною 2 статті 366 та частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України. Подробиці справи не повідомляються. Ведеться слідство.
Міністр оборони Михайло Єжель у липні видав наказ, яким ліквідується «Сакський центральний військовий клінічний санаторій ім. Пирогова», а всі його фонди та оборотні кошти передаються іншому держпідприємству – «Укрвійськкурорт» (Партеніт). Нібито це поліпшить якість лікування. Разом з тим працівники здравниці говорять про схему прикритого рейдерського захоплення санаторію.
