7 вересня 2011 року набула чинності постанова КМУ N 922 «Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами», яка була прийнята Кабінетом Міністрів України 31 серпня 2011 року.

Постановою скасовуються обов'язкові іспити при обміні водійського посвідчення водіями, які не керували транспортними засобами протягом останніх 12 місяців.

Обмін посвідчення водія проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання без здачі іспитів. Для цього заявнику необхідно надати картку водія або довідку з реєстраційно-екзаменаційного підрозділу про підтвердження факту видачі посвідчення водія, а також довідку про відсутність позбавлення права на керування транспортним засобом. Така довідка дійсна протягом одного місяця з дня її видачі, повідомляє «ЛIГАБiзнесIнформ».

Як і раніше, для відкриття нижчих категорій необхідно подати в реєстраційно-екзаменаційні підрозділи ДАІ довідку про проходження двадцятигодинних курсів навчання керування на відповідному транспортному засобі, підтвердження керування транспортним засобом протягом останніх 12 місяців за однією з відкритих категорій. Крім того, необхідно здавати практичний екзамен з водіння на транспортному засобі нижчої категорії. Можливо одночасне відкриття двох або більше нижчих категорій за наявності відповідних довідок, виданих установами з підготовки водіїв, а також здачі практичних іспитів за кожною з таких категорій.

Нагадаємо, 31 серпня Кабінет Міністрів України вніс зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1403