Суспiльство

Президент УЄФА 26-27 вересня відвідає Україну

Президент Європейської футбольної асоціації (УЄФА) Мішель Платіні 26-27 вересня з робочим візитом відвідає Україну. Про це повідомив директор турніру, керівник організаційного комітету «Євро-2012 Україна» Маркіян Лубківський.

За його словами, Платіні 26 вересня побуває у Львові та Донецьку, а 27 вересня - в Харкові та Києві. Він проінспектує в кожному місті «основні об'єкти Євро-2012 - стадіон та аеропорт», - повідомив Лубківський.

Крім цього, під час візиту Платіні в Україну буде проведено нараду, на якій буде оголошено «комплекс питань, які ще потрібно вирішити», - сказав Лубківський, повідомляє «УНІАН».

«Це давно запланований візит для того, щоб переконатися в прогресі, якого досягла Україна в плані підготовки до Євро. Крім того, буде проведено так звану наглядову раду, тобто українські учасники, члени цієї ради спільно з президентом Платіні оголосять весь комплекс питань, які ще потрібно вирішити», - резюмував Лубківський.