Національна збірна України з рахунком 0:4 програла товариський матч команді Чехії, який відбувся сьогодні у Празі. Це четверта поспіль поразка для нашої збірної.

У порівнянні з недавнім матчем проти Уругваю, Олег Блохін зробив усього три заміни у стартовому складі. Місце у воротах зайняв Андрій Дикань, у лінії захисту дебютував Сергій Кривцов, а у нападі з перших хвилин вийшов Артем Мілевський, повідомляє «ЛIГАБiзнесIнформ».

Вже на 2-й хвилині господарі повели у рахунку. Шевчук у своєму штрафному звалив чеського гравця, і арбітр призначив пенальті. Дикань вгадав напрямок удару і навіть торкнувся м'яча, але Кадлець пробив настільки сильно, що м'яч від руки голкіпера влетів у сітку. Через десять хвилин Кадлець оформив дубль, точно замкнувши головою подачу з кутового. У цьому моменті варто зазначити, що наших захисників поруч не було і близько, та й Дикань явно запізнився з перехопленням. Чехи продовжували пресингувати українців, які часто-густо і половину поля не могли перейти. В атаці наші відзначилися лише під кінець тайму, коли Девічу таки вдалося забити, але суддя скасував гол через досить сумнівний офсайд.

Другий тайм, як і перший, знову почався з двох голів у наші ворота. На 47-й хвилині Режек обігрався з Коларом і пробив низом у дальній кут з лінії штрафного без шансів для Диканя. А через чотири хвилини Колар спокійно розібрався у нашому штрафному і забив четвертий гол. Блохін спробував підсилити атаку, випустивши Вороніна і Селезньова, але толку не було ніякого. Українці в атаці виглядали беззубо, центр поля повністю контролювали чехи, захист українців продовжував помилятися. Лише під кінець матчу чехи розслабилися і наші могли забити, але спочатку Девіч з шести метрів не влучив по порожніх воротах, потім Ярмоленко пробив трохи вище «дев'ятки».

За десять хвилин до кінця гри дебютував за збірну Антон Шиндер із «Таврії». Він міг відзначитися вже через кілька хвилин, але м'яч після його удару влучив у поперечину.

Наступний матч збірна України зіграє 6 жовтня у Софії проти команди Болгарії.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

711