У п'ятницю, 2 вересня, співробітники управління Державної служби у боротьбі з економічними злочинами ГУМВС у Дніпропетровській області під час отримання 205 тис. грн хабара затримали начальника однієї зі служб ПАТ «Дніпрогаз».

Підозрюваний отримав хабар від заступника директора одного із приватних підприємств Дніпропетровська за безперешкодне введення в експлуатацію комплексів телеметричних вимірів і сигналізації газорегуляторних пунктів з автономним живленням. Чиновник «Дніпрогазу» також обіцяв підписати акти випробувань вказаного обладнання.

За фактом отримання хабара прокуратура Дніпропетровської області порушила кримінальну справу за ч.3 ст. 368 КК України, повідомляє «УНІАН».

За цією статтею передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права займати певні посади або займатися певною діяльністю строком до 3 років та з конфіскацією майна.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

508