Не варто називати «рейтингом щастя» рівень безробіття та інфляції. Про це в ексклюзивному інтерв'ю ForUm'у розповів експерт-політолог Олександр Палій.

«Вимірювати щастя інфляцією та заробітками – абсолютно неправильно, - впевнений він. - Це чисто американський підхід – намагатися все проміряти грошима. Щастя треба вимірювати відчуттям його людьми».

Експерт вважає, що українці здатні не сумувати у тяжких ситуаціях, але абсолютно щасливими не почуваються.

«У наших людей є здорова риса, яка дозволяє навіть у дуже складних, трагічних обставинах, від яких інші народи зійшли б з глузду, не горювати, зберігати здатність жартувати і т.д. Але при цьому, я згоден, що у більшості своїй українці не почуваються абсолютно щасливими», - сказав політолог.

На думку Палія, сьогоднішня Білорусь може здатися найнещаснішою, оскільки переживає період самоідентифікації, що безпосередньо впливає на відчуття щастя.

«Ця країна, яка тільки шукає своє власне обличчя. І те, що Білорусь і окремі білоруси не можуть знайти себе, впливає на відчуття себе щасливими. А якщо додати до цього Лукашенка і черги за м'ясом, зрозуміло, що українці у рейтингу щастя трохи вище білорусів, хоча наша влада – теж не подарунок», - сказав політолог.

Як повідомляв ForUm, Україна опинилася на десятому місці у рейтингу нещасних країн, який щорічно складає американський економіст Артур Окун.


 

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

505