Адвокати колишнього виконувача обов'язків міністра оборони України Валерія Іващенка, який майже рік перебуває у слідчому ізоляторі, вкотре просять суддю Печерського районного суду Києва Сергія Вовка змінити запобіжний захід їхньому підзахисному з утримання під вартою на підписку про невиїзд.
Відповідне клопотання адвокати подали сьогодні на засіданні суду.
Захисник зазначив, що підставою для подання клопотання є погіршення стану здоров'я Іващенка та виявлення лікарями низки нових хвороб, а також загострення хронічних.
Адвокат зазначив, що лікарі встановили діагнози, призначили лікування, однак провести його в умовах утримання у слідчому ізоляторі неможливо, повідомляє «УНІАН».
На підтвердження цих слів адвокати надали суду довідку, отриману від керівництва Лук'янівського СІЗО, про неможливість проведення необхідного Іващенку лікування в умовах слідчого ізолятора.
Нагадаємо, Головним управлінням військових прокуратур Генеральної прокуратури 20 серпня 2010 року було порушено кримінальну справу проти Валерія Іващенка. Стосовно нього було обрано запобіжний захід «взяття під варту».
1 листопада 2010 Генпрокуратура завершила розслідування кримінальної справи.
Іващенко та арбітражний керуючий державного підприємства Міноборони «Феодосійський судномеханічний завод» звинувачуються у службових зловживаннях і пособництві у незаконному відчуженні майна під час санації заводу. Внаслідок таких дій державі було завдано збиток на суму понад 17 мільйонів гривень.
