Завданням збірної України на чемпіонаті Європи 2012 року є перемога, незважаючи на невдалі останні ігри «синьо-жовтих».

Про це заявив головний тренер українців Олег Блохін в інтерв'ю польському виданню Onet.pl.

«За три з половиною роки моєї відсутності у команді багато що змінилося. Тренерство на чемпіонаті Європи є знаком престижу і великої довіри. З іншого боку, я усвідомлюю, яка велика відповідальність лежить на моїх плечах. І вона подвійна, беручи до уваги той факт, що Євро-2012 відбудеться в Україні», - сказав він.

«Чим ближче до чемпіонату Європи, тим більший тиск на команду і головного тренера. Проте тренерський штаб працює спокійно, у своєму ритмі і відповідно до встановленого графіка», - додав Блохін, повідомляє «УНІАН».

За словами наставника, першочерговим завданням для перемоги на Євро-2012 є вихід із групи.

«Нашою метою є перемога на Євро-2012. Першочерговим завданням для досягнення цієї мети є вихід із групи. Звичайно, ми прагнемо до максимального, але без реалізації першого завдання друге не має сенсу. Потрібно реалізовувати мету крок за кроком», - пояснив він.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

774