У Львові 27 липня відбудуться урочисті заходи з нагоди річниці визволення Львова та жалобні - за жертвами Скнилівської трагедії.
Як повідомив голова Львівської обласної організації Антифашистського комітету України Олександр Калинюк, 27 липня у Львові відбудеться урочистий мітинг з нагоди 67-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників.
За його інформацією, мітинг, ініційований низкою ветеранських організацій Львівщини, представниками обласних осередків Антифашистського комітету та КПУ, почнеться об 11:00 на вулиці Стрийській біля Монументу воїнам-визволителям Львова.
За словами Калинюка, організатори не володіють інформацією про можливі провокації з боку націоналістичних сил під час проведення урочистих заходів.
Заступник голови Львівської обласної організації ВО «Свобода», депутат Львівської облради Андрій Холявка заявив, що «27 липня ВО «Свобода» не планує проведення будь-яких заходів», повідомляє «УНІАН».
У цей день, за його словами, представники ВО «Свобода» візьмуть участь у вшануванні пам'яті жертв Скнилівської трагедії.
Як повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації, 27 липня об 11:00 біля каплиці розпочнеться реквієм пам'яті загиблих внаслідок авіакатастрофи, що сталася на військовому аеродромі «Скнилів» у 2002 році.
Священики різних конфесій проведуть поминальний молебень також біля пам'ятного знака на місці падіння літака і на Голосківському кладовищі.
Як повідомлялося, на Скнилівському летовищі у Львові 27 липня 2002 року на авіашоу внаслідок падіння винищувача Су-27УБ у натовп глядачів загинули 77 осіб (серед них 28 дітей) і потерпіли приблизно 250. За кількістю загиблих вважається найбільшою катастрофою в історії авіаційних свят.
