Свiт

Російський банкір має намір викупити скандальний британський таблоїд

Російський банкір Олександр Лебедєв, власник британських газет The Independent і The London Evening Standard, готовий розглянути питання про купівлю у Руперта Мердока таблоїду News of Thе World, який викрили у прослуховуванні кількох тисяч людей.

За словами бізнесмена, зараз у нього недостатньо «глибокі кишені» для того, щоб завершити цю угоду, проте якщо йому вдасться продати один зі своїх бізнесів, то він був би дуже зацікавлений у покупці таблоїду.

Через скандал із прослуховуванням Мердок був змушений закрити News of The World. Останній номер газети, яка мала найвищий тираж серед недільних газет Мердока, вийшов у світ 10 липня 2011 року.

У даний час щодо видання ведеться публічне розслідування, яке почалося 8 липня. У рамках справи News of The World заарештовано десять осіб, включаючи колишнього редактора Енді Коулсона, який працював директором служби зв'язків з громадськістю у британського прем'єр-міністра Девіда Кемерона.

Скандал став перешкодою для запланованої Мердоком покупки британського телеканалу BSkyB.

Таблоїд News Of The World виходив з 1843 року. У 2011 році інтернет-сервіс Mondo Times визнав видання англомовною газетою з найбільшим у світі тиражем.

За матеріалами «Лента.ру», «Bloomberg»