Полiтика

У Європарламенті створено групу підтримки євроінтеграції України

У Європарламенті створено групу підтримки євроінтеграції України.

Про це по телефону зі Страсбурга повідомив співголова міжфракційного об'єднання «Європейський вибір» у Верховній Раді України Анатолій Кінах

«Створено групу депутатів Європарламенту на підтримку євроінтеграційних зусиль України», - сказав він.

Кінах зазначив, що засновницьке засідання групи відбулося 5 липня в Страсбурзі.

Співголовою групи з європейського боку є депутат Європарламенту Павло Залевськи (група народних партій, Польща), з українського - співголови об'єднання «Європейський вибір» Кінах і Іван Плющ.

За словами Кінаха, пріоритетами роботи нової групи стануть адаптація українського законодавства до європейських стандартів, об'єднання зусиль після завершення переговорів щодо угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі, створення сумісних експертних груп з розробки і реалізації національної програми з адаптації України до асоціації з ЄС у сфері економіки, права, формування умов свободи слова, захисту прав людини, відповідності стандартам ЄС, повідомляє «УНІАН».

«Украй важливо, щоб робота на подальших етапах євроінтеграції України супроводжувалася підтримкою з боку громадських організацій, суспільства в цілому», - задзначив Кінах.

Народний депутат також повідомив, що наступне спільне засідання міжфракційного об'єднання «Європейський вибір» українського парламенту і групи депутатів Європарламенту на підтримку євроінтеграції відбудеться восени цього року в Києві, де будуть прийняті пріоритети і затверджені плани сумісних дій.