Полiтика

Томенко: Депутати завершать цю сесію на ганебній ноті

Опозиція стурбована тим, що більшість так і не наважилася перейти до індивідуального голосування народних депутатів у Верховній Раді. Про це повідомив віце-спікер Микола Томенко (обраний до парламенту за списками БЮТ) сьогодні на брифінгу.

Томенко уточнив: «Ми стурбовані тим, що більшість Верховної Ради не готова сьогодні повернутися до принципової позиції, яка декларувалася і начебто б усіма підтримувалася , щодо персонального голосування».

«Таким чином, ми цю сесію ... завершимо на ганебній ноті», - зазначив він, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

Томенко підкреслив, що у такій ситуації на вечірньому пленарному засіданні письмово будуть реєструватися менше 226 народних депутатів, а це означає, що закони будуть прийматися за відсутності у залі конституційної більшості.

Віце-спікер нагадав, що, незважаючи на вимогу опозиції, проект закону про персональне голосування народних депутатів розглядатися на цій сесії Верховної Ради не буде, оскільки аналогічний законопроект уже був відхилений.