236 млн. грн. з 305 млн. грн. додаткового фінансування у 2011 році з державного бюджету виділено Міністерству надзвичайних ситуацій на вирішення проблем, пов'язаних з чорнобильською проблематикою.

Про це під час брифінгу повідомив голова Державного агентства з управління Зоною відчуження Володимир Холоша, повідомили в прес-службі МНС.

Він зазначив, що 139 млн. грн. виділено на підтримку в безпечному стані Чорнобильської атомної електростанції, а ще «129 млн. грн. підуть на виплату пенсій для людей, які працюють в особливо шкідливих умовах праці, пов'язаних з іонізуючим чинником», повідомляє «УНІАН».

Холоша повідомив, що 9 млн. грн. виділено на придбання житла для потерпілих унаслідок чорнобильської катастрофи, 5 млн. грн. - на медико-санітарне забезпечення і лікування онкологічних захворювань серед потерпілих у результаті аварії на ЧАЕС.

За словами Холоши, «з 305 млн. грн. частина грошей виділена на підвищення заробітної плати», і «це кошти, які пішли не на центральний апарат, а на підрозділи Гідрометеорологічної служби і цивільного захисту».

Холоша також повідомив, що 18 млн. грн. надано на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації на території військової частини в Лозовій (Харківська область).

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

678