Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов запевняє, що парламент зробить все, щоб максимальна пенсія в Україні не перевищувала десяти мінімальних заробітних плат. Про це Єфремов заявив сьогодні під час брифінгу.
Він зазначив, що фракція голосуватиме за ліквідацію пільгових пенсій для депутатського корпусу, суддівського корпусу та інших категорій працівників. «У державі повинна бути справедливість у цьому питанні. Якщо ми не у змозі забезпечити більш високу пенсію для більшості пенсіонерів, то аморально у вищому ешелоні влади отримувати надвисокі пенсії», - сказав він, повідомляє «УНІАН».
При цьому Єфремов додав, що залишається питання щодо скасування тих віп-пенсій, які були встановлені раніше. За словами депутата, швидше за все, це положення буде обговорюватися під час другого читання законопроекту про пенсійну реформу. «Конституція говорить, що ми не маємо права порушувати і погіршувати права людини», - сказав він. Єфремов не виключив, що все ж буде прийнято рішення, щоб віп-пенсії, нараховані раніше, оподатковувалися. «У будь-якому разі буде дано доручення Кабінету міністрів врегулювати питання так, щоб максимальна пенсія обмежувалася десятьма мінімальними зарплатами», - додав він.
Як відомо, голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що партія пропонуватиме уряду оподатковувати спеціальні пенсії.
