Генеральна прокуратура відмовила лідеру партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко у дозволі здійснити поїздку до Львівської області з 6 по 8 червня. Про це ForUm'у повідомили у прес-службі «БЮТ-Батьківщина».

Про це свідчить відповідь слідчого Олександра Нечвоглода на відповідне клопотання лідера «Батьківщини».

Слідчий мотивує заборону на зустріч з виборцями тим, що у цей період Тимошенко повинна знайомитися з матеріалами кримінальної справи, йдеться у повідомленні.

У партії «Батьківщина» розцінюють відмову Генпрокуратури у робочій поїздці як свідоме перешкоджання плановій роботі лідера партії з виборцями. «Це ще раз доводить очевидний політичний, а не кримінальний характер порушених стосовно Тимошенко справ», - наголошується у повідомленні.

Партія наполягає, щоб Генеральна прокуратура припинила виконувати «замовлення влади на політичні репресії». «Лідер найбільшої опозиційної партії має право здійснювати свою політичну діяльність», - підкреслили у «Батьківщині».

Тимошенко 2 червня звернулася до слідчого з проханням надати їй дозвіл на поїздку до Львівської області.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

373