Суспiльство

Лубківський: Київ перестав бути найбільш проблемним містом щодо Євро-2012

Київ, де пройде фінальний матч чемпіонату Євро-2012, тривалий час залишався найбільш проблемним серед українських міст з підготовки до заходу. Проте тепер ситуація змінилася. Про це заявив директор турніру Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський.

«Слава Богу, ситуація помінялася. І мені здається, що сьогодні з боку міської влади - і глави КМДА Попова, і його зама Голубченка - є повне розуміння всіх насущних проблем, де найголовніша - це НСК Олімпійський. Київ - єдине місто, де стадіон втиснутий у центрі мегаполісу між будинками, тому організація руху великих мас людей вимагає додаткових зусиль і окремого планування», - зазначив Лубківський.

Що стосується розміщення, то, за його словами, для цільових груп УЄФА необхідно 7300 номерів, тоді як на сьогодні є близько 6200. «Проте з урахуванням готелів, що будуються, думаю, можна вийти навіть на профіцит. Ще одне серйозне питання: організація автобусних перевезень людей по маршруту Київ-Бориспіль. Поки стабільної циркуляції автобусів немає. Але робота йде», - додав Лубківський.

Він також підкреслив, що якщо центр міста перекриватиметься в період матчів, то обов'язково будуть розроблені об'їзні маршрути, про які водіїв завчасно попередять.

За матеріалами «ЛІГАбiзнесІнформ», «ZN.UA».