Глава Волинської обласної ради Ігор Гузь звернувся із запитом до прокурора області з проханням вирішити питання про примусове вивішування портрета Президента України Віктора Януковича в навчальних закладах. Про це пише «Сьогодні» з посиланням на «Волинський інформаційний портал».
«13 травня відбулася нарада управління освіти Луцької міськради, на якій начальник управління Олег Гребенюк в усній категоричній формі зобов'язав керівників шкіл вивісити портрети Януковича у всіх кабінетах школи», - зазначив голова облради Гузь.
За його словами, це неприпустима ситуація, адже ніде в законодавстві України не прописана така норма. Депутат також додав, що до нього звернулися директори багатьох шкіл, обурені словами Гребенюка.
Глава Волинської ОДА Борис Климчук також назвав такі дії неприпустимими.
«Я теж хочу, щоб у цій справі розібралися, тому прошу депутатів підтримати запит», - заявив Климчук.
У свою чергу, депутат обласної ради (і перший заммера Луцька - ред. ) Святослав Кравчук попросив оповістити список директорів, які звернулися до Гузю.
«Для того, щоб ви їх звільнили?» - поцікавився Гузь.
«Так, ми їх звільнимо і знатимемо, хто вам дав таку інформацію», - заявив Кравчук.
