Через пару днів голодування Юрія Луценка втратить будь-який сенс, тому що справу передадуть до суду, де екс-міністра можуть звільнити з-під арешту. Про це заявив народний депутат з фракції НУ-НС, член «Народної самооборони» Юрій Гримчак, коментуючи голодування екс-міністра і заклик патріарха Філарета й екс-глави УГКЦ Любомира Гузара припинити його, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».
«Я з першого дня був проти цього голодування. Я неодноразово це говорив. Але він вважає, що це єдиний спосіб боротьби з несправедливістю і беззаконням», - підкреслив Гримчак.
«Після заяви патріарха Філарета і Любомира Гузара ми порадилися з депутатами, вирішили, що в будь-якому разі Юра нам потрібний живим, а значить, потрібно зробити все, щоб він припинив голодування. Тим більше, найближчим часом Луценко перейде в інший статус - справу передадуть до суду, а там долею Луценка розпоряджатиметься вже не слідчий, а суд. Таким чином, суд може ухвалити інше рішення», - відзначив нардеп.
За його словами, таким чином, потрібно припиняти голодування, тому що скоро вона втратить будь-який сенс.
Нагадаємо, що до Юрія Луценка з проханням припинити оголошену ним акцію голодування вже зверталися Патріарх Філарет, Любомир Гузар, діячі культури, і звичайні українці, які присилають свої листи на адресу «Народної самооборони».
Як раніше писав ForUm, 22 квітня Луценко почав голодування після рішення суду в черговий раз продовжити термін його ув'язнення, незважаючи на те, що політик уже завершив ознайомлення з матеріалами порушеної проти нього кримінальної справи.
10 травня дружина екс-міністра Луценка заявила, що стан здоров'я Луценка постійно погіршується.
Увечері 10 травня Луценка зі слідчого ізолятора доставили в лікарню швидкої допомоги Києва.
