Генеральна прокуратура України до цих пір не дала захисникам екс-міністра внутрішніх справ України Юлія Луценка жодної відповіді на їх клопотання і звернення.
Про це сьогодні журналістам повідомила його дружина Ірина Луценко після відвідування чоловіка у відділенні гострих отруєнь Київської лікарні швидкої медичної допомоги, в яку з СІЗО днями було переведено Луценка.
«Фактично ми відповіді від прокуратури, від Президента, від генерального прокурора не отримали. Ви знаєте, шокує їхнє таке бажання помсти по відношенню до Луценка. Вони його збираються зламати, але Луценко не збирається ламатися. Повірте, що він хоч і без сил, але тримається», - зазначила дружина екс-міністра.
Також Луценко, посилаючись на слова чоловіка, проінформувала, що коли Луценка було доставлено з СІЗО в лікарню, він звернувся до слідчого Генпрокуратури Сергія Войченка з проханням, аби до нього допустили захисників, але отримав відповідь, що такий дозвіл повинен давати конвой, який охороняє його в лікарні. «Але ви розумієте, що це повний абсурд - повне порушення його прав на захист і інше», - зазначила Луценка.
Дружина додала, що вона разом з адвокатами повторно звертатиметься до Президента України Віктора Януковича, вказуватиме йому на порушення прокуратурою законів.
Також дружина екс-міністра проінформувала, що сьогодні зареєструвала заяву на ім'я слідчого, в якій просить дати їй дозвіл завтра знову відвідати чоловіка в лікарні, повідомляє «УНІАН».
Відповідаючи на запитання, чи говорили лікарі, скільки ще Луценко знаходитиметься в лікарні, Луценко сказала, що таку відповідь їй не дають. «Ухиляються від усіх відповідей», - зазначила вона, додавши, що, за словами лікарів, через інтоксикацію йде порушення нормального функціонування всіх органів.
«Він виснажений, стомлений, я так розумію, навіть сил не було голитися. Лежить утомлений, але не зломлений», - зазначила Луценко.
За її словами, екс-міністр навіть пожартував у розмові з нею, сказавши, що «єдина користь від конвою, що поза чергою на процедури пускають і обстеження».
Дружина екс-міністра зазначила, що її зустріч з чоловіком проходила у присутності конвою в палаті, додавши, що міліціонери цілодобово знаходяться біля її чоловіка.
Нагадаємо, 10 травня Юрію Луценку стало гірше, він був доставлений у Київську міську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги (ЛШМД) - цивільна медична установа на вул. Братиславській.
11 травня дружина екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ірина звернулася до генпрокурора Віктора Пшонки із заявою, в якій просила негайно дозволити їй бачитися з чоловіком під час проходження ним лікування.
Пізніше стало відомо, що слідчий Генеральної прокуратури Сергій Войченко відмовив Ірині Луценко в зустрічі з чоловіком.
Вранці 12 травня Ірину все-таки пустили в палату до чоловіка.
Луценку призначили медичне обстеження в стаціонарі. Адвокати просили генерального прокурора Віктора Пшонку негайно звільнити Юрія Луценка з-під варти.
