Полiтика

Лікарі: У Луценка стан середньої тяжкості

Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко перебуває у стані середнього ступеня тяжкості. Про це йдеться у листі головного лікаря Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги (ЛШМД) на ім'я слідчого з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України Сергія Войченка, який на своїй сторінці у «Facebook» опублікував народний депутат із фракції НУНС, член «Народної самооборони» Володимир Ар'єв.

Так, у листі, датованому сьогоднішнім числом, сказано, що «адміністрація лікарні повідомляє, що Луценко був доставлений 10.05.2011 р. у лікарню у стані середнього ступеня тяжкості». «На підставі лабораторних даних, додаткових методів обстеження та огляду спеціалістів було встановлено діагноз: хронічний панкреатит у стадії загострення, хронічний гастродуоденіт, нейроциркуляторна дистонія за кардіанальним типом, цукровий діабет, тип II», - йдеться у листі головлікаря лікарні, повідомляє «ЛIГАБiзнесIнформ».

«На сьогоднішній день діагноз той же. Стан здоров'я середнього ступеня тяжкості. На даний момент хворий потребує лікувального режиму. Бажано обмежити побачення для зменшення психологічних навантажень», - радить головлікар лікарні.

Нагадаємо, за даними прес-служби прокуратури, сьогодні вранці Луценко почувався задовільно: у нього немає тахікардії, артеріальний тиск 110/70, ацетон слабо позитивний. У палату Луценка на його прохання доставили телевізор і книжки.

Нагадаємо, 10 травня Юрію Луценку стало гірше, він був доставлений у Київську міську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги (ЛШМД) - цивільний медичний заклад на вул. Братиславській.

11 травня дружина екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ірина звернулася до генпрокурора Віктора Пшонки із заявою, у якій просила негайно дозволити їй бачитися з чоловіком під час проходження ним лікування.

Пізніше стало відомо, що слідчий Генеральної прокуратури Сергій Войченко відмовив Ірині Луценко у зустрічі з чоловіком

Раніше повідомлялося, що Луценку призначили медичне обстеження у стаціонарі. Адвокати просили генерального прокурора Віктора Пшонку негайно звільнити Юрія Луценка з-під варти.