Свiт

Саакашвілі спробував засунути голову в пащу дельфіну

Президент Грузії Михайло Саакашвілі, відвідавши дельфінарій у Батумі, поспілкувався з одним з його мешканців.

Президент спочатку погладив тварину, що підпливла до нього, а потім несподівано спробував засунути голову їй у пащу. Дельфін відреагував на це спокійно. Загалом, як повідомляється, він поводився досить доброзичливо.
 

Відвідувачі дельфінарію відреагували на інцидент оплесками, повідомляє «Лента.ру».

Саакашвілі знаходився в Батумі з нагоди святкування Дня поліції. Основним заходом у рамках його візиту було прийняття параду, що проводиться в місті.

Торішній візит президента в Батумі також був відмічений визначною подією. Саакашвілі тоді вирішив на особистому прикладі показати, що у жовтні (саме тоді він знаходився в Батумі) на грузинських курортах, розташованих на узбережжі, можна купатися. Він роздягся до плавок і трохи поплавав у морі.