Полiтика

У ПР вважають Лукашенка невдячним

Заступник голови Партії регіонів із зовнішньополітичних питань Леонід Кожара вважає, що Президент Білорусі Олександр Лукашенко поступив недипломатично по відношенню до українського керівництва, оскільки Україна є «чи не єдиним захисником інтересів білоруського народу». Про це Кожара заявив напередодні в ефірі Першого національного, повідомляє «ЛІГАБiзнесІнформ».

«Коли Україна є чи не єдиним захисником інтересів білоруського народу на сьогодні, я вважаю, що президент Білорусі був недипломатичним», - сказав Кожара.

«Його вислови не відповідають висловам глави великої держави», - зазначив регіонал, додавши, що це негативно відбивається на стані міждержавних відносин.

Як повідомляв ForUm, 26 квітня лідер Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що керівництво України продемонструвало несамостійність своєї політики відносно Білорусі, відкликавши під тиском Єврокомісії своє запрошення, направлене білоруському лідерові на Київський саміт з питань безпечного й інноваційного використання ядерної енергії.

«На жаль, вошивості вистачає і в чинного керівництва України. Питання треба поставити Януковичу, чому білоруський президент не присутній на їхніх заходах», - сказав Лукашенко. За його словами, Київ почав «танцювати під дудку» Брюсселя у відносинах з Білоруссю.

У Міністерстві закордонних справ України виразили обурення «безпрецедентно некоректними коментарями» Лукашенка.