Екс-прем'єр Юлія Тимошенко сподівається, що кримінальні справи проти неї будуть розслідуватися обережно, з огляду на реакцію світового співтовариства.
«Шкодливий кіт давно б застрибнув на стіл і з'їв усе, що там стоїть, якщо б не боявся. Мене вже давно посадили б за сфабрикованими на швидку руку справами, якби не боялися тієї частини українського народу, яка мене послідовно підтримує, і світового співтовариства, яке уважно стежить за подіями в Україні», - пояснила екс-прем'єр, повідомляє «Фокус».
«Чесно кажучи, я до кінця не знаю, чи ризикнуть вони мене заарештувати, чи ризикнуть винести обвинувачувальний вирок. Знаю, що дуже хочуть. Вони багато чого сьогодні можуть, але не зможуть змусити мене їх боятися», - зазначила Тимошенко.
На її думку, влада намагається організувати її судимість, щоб не допустити до участі у парламентських виборах 2012 року.
Нагадаємо, Тимошенко звинувачують у нецільовому використанні 380 млн. євро, які Україна отримала за Кіотським протоколом, а також у перевищенні нею влади і службових повноважень під час закупівлі під гарантії уряду та ввезення на територію України нібито спеціалізованих медичних автомобілів «Опель Комбо».
11 квітня Генпрокуратура України порушила щодо Тимошенко кримінальну справу стосовно газових контрактів 2009 року.
