Колишній заступник голови КМДА Ірена Кільчицька заявляє, що «ні у бізнесі, ні у політиці» з мером Києва Леонідом Черновецьким ніколи більше не працюватиме. Про це вона сказала в інтерв’ю газеті «Сегодня», відповідаючи на запитання про те, чи піде вона, якщо Черновецький покличе її у новий політичний проект.
Кільчицька підкреслила, що «ці проекти з мого боку закриті». «Ми вже працювали і не вступимо у ці відносини. Але при цьому ми завжди будемо рідними людьми», - додала вона.
Як сказала Кільчицька, вона бачилася з Черновецьким «дуже давно, а розмовляла зовсім недавно з приводу одного із його останніх інтерв'ю».
На запитання: «Тобто, розмови про те, що Ви з ним не спілкуєтеся, - домисли?», Кільчицька відповіла, що знає Черновецького 22 роки. «Він зіграв у моєму житті дуже важливу роль, і я це усвідомлюю. Я дружу з його дітьми, з його дружиною», - додала вона і наголосила: «Він дуже близька мені людина, я його ніколи не зраджувала і не зраджу».
У той же час Кільчицька сказала: «Єдине, коли рік тому було засідання Кабміну з питань скорочення в адміністрації, першим, кого викинули з команди, мене».
За її словами, у неї був «дуже великий конфлікт з молодими хлопцями з близького оточення мера. І з Леонідом Михайловичем теж. На службовому ґрунті». «У нас стосунки з ним були останні півроку до виборів Президента важкуваті, а за кілька місяців взагалі стали нестерпними. У нас була дуже жорстка розмова перед другим туром виборів. Тоді я відмовилася виконувати вимогу Леоніда Михайловича», - зазначила Кільчицька, повідомляє «УНІАН».
За її словами, Черновецький тоді вимагав, щоб вона зняту нею «апаратуру, яку поставив тодішній міністр МВС Юрій Луценко у моїх підлеглих», здала у прокуратуру. «Я сказала, що я цього робити не буду. Між прокуратурою і міліцією була домовленість, і це б померло. Я відповіла відмовою», - додала Кільчицька.
За її словами, вона тоді не вирішила, що з апаратурою зробити. «Пам'ятаю, возила її у своїй сумці три дні. Але вже тоді попередила, що після другого туру виборів, хто б не переміг, я йду із команди. У нас розходилося бачення ситуації з багатьма членами команди, ставлення до роботи і абсолютно різна оцінка власних сил», - розповіла Кільчицька.
Вона підкреслила, що це рішення було «викликане постійними конфліктами». «У мене були розбіжності як з молодими, так і не з молодими членами командами, і з самим Леонідом Михайловичем. Я сказала, що після виборів більше з ними жодного дня не працюватиму. Мені навіть здається, що останнім часом Леонід Михайлович вітався зі мною крізь зуби», - сказала Кільчицька.
На її думку, Черновецький тепер «багато чого дізнався і зрозумів» і «по-іншому оцінив, хто у нашій команді і як до нього ставився».
На запитання: «Чому, на Ваш погляд, зараз так багато критичних стріл у бік Черновецького та його команди?» Кільчицька відповіла: «Якщо б у Леоніда Михайловича не було періоду, коли він співав, і якби його команда була не така молода і не така нахабна, що на сьогоднішній день не найгірші якості...»
Вона вважає, що Черновецький і його команда «були найяскравішою плямою серед усіх інших команд». «Тоді відбувався повний бєспрєдєл в усіх ешелонах влади та регіонах. Під керівництвом тодішнього прем'єр-міністра корупція була доведена до космічних меж. А половина київських земель, про які зараз так часто говорять, були роздані за клопотанням міністерств і відомств, у підпорядкуванні яких вони були, під комерційні налаштування», - заявила Кільчицька. За її словами, «зараз половина колишнього керівництва МОЗ перебувають на підписці, але про них ніхто не говорить, тому що вони не співали і не були молодими і яскравими».
Як повідомляв ForUm, 19 квітня Олесь Довгий написав заяву про відставку з посади секретаря Київради.
Нагадаємо, Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу проти зятя мера Києва Леоніда Черновецького В'ячеслава Супруненка і голови фракції Блоку Черновецького Дениса Комарницького за вчинення ними розбійного нападу у змові з групою осіб (ст. 187 ч. 2 Кримінального кодексу України).
Комарницький був затриманий 8 квітня співробітниками столичного УБОЗ. 11 квітня Печерський районний суд Києва дав санкцію на арешт Комарницького. 18 квітня Апеляційний суд Києва підтвердив правильність обраного йому запобіжного заходу.
Крім того, Генпрокуратура оголосила у міждержавний розшук Супруненка.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом