В одному із найбільших китайських вузів – Чжецзянському університеті – планують відкрити Український науковий центр. Про це повідомляє «УНІАН» з посиланням на президента Луганського національного університету Віталія Курила.
За словами Курила, рішення про створення Центру стало результатом плідної співпраці двох вузів – ЛНУ імені Тараса Шевченка і Чжецзянського університету.
З офіційним візитом делегація ЛНУ на чолі з ректором відвідала вуз-партнер у КНР.
Український науковий центр включатиме бібліотеку та музей, там працюватиме колектив науковців із України та КНР. Метою Центру буде вивчення української економіки, культури тощо. Сьогодні Центру вже виділили приміщення, після ремонту і технічного оснащення він почне свою роботу. Луганський національний університет – офіційний куратор Центру з української сторони. За словами Курила, це перший такий центр у Китаї, повідомляє «УНІАН».
Курило також повідомив, що у рамках візиту було підписано два договори про співпрацю у питаннях обміну студентами та викладачами, а також договір про спільну наукову роботу. Останній передбачає науковий обмін, публікації матеріалів наукових досліджень китайських і українських вчених у профільних виданнях двох вузів-партнерів.
