Президент Польщі Броніслав Коморовський розраховує на передання українською владою будинку для потреб польської громади у Львові. Про це він сказав польським журналістам під час візиту до Києва, повідомляє «УНІАН » з посиланням на офіційний веб-сайт Коморовського.
Згідно з повідомленням, глава Польської держави обговорював це питання з Президентом України Віктором Януковичем. Він нагадав, що польські власті передали будинок національній громаді українців у Польщі.
«Це не було таким легким, не було це для всіх очевидним, але вдалося щасливо це завершити», - сказав він.
Президент висловив сподівання, що передання будинку польській громаді сприятиме зміцненню співробітництва між поляками та українцями.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом