Дружина екс-мера Ізмаїла, а нині депутата міськради від партії «Русский блок», Георгія Дубенка Валентина прямо у приймальні першого заступника міського голови Сергія Павлухіна вилила на секретаря чиновника каструлю з нечистотами. Останніх виявилося так багато, що вистачило на все приміщення, включаючи стіни і стелю.
Міліція має намір притягти жінку, а можливо, і її чоловіка (у мерію вони прийшли разом), до адмінвідповідальності за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення («дрібне хуліганство»). Проте поки рішення не прийнято, повідомили у міськвідділі МВС.
У муніципалітеті заперечують політичний підтекст інциденту. «У них давня особиста неприязнь, ніякої політики тут немає», - заявив секретар Ізмаїльської міськради Євген Пундик.
Між тим, джерела видання у мерії висунули дві версії події. За однією із них, йдеться про ревнощі – потерпіла працювала з Дубенком з 2006-го по 2008-й рік, коли той керував містом. За іншою, причина події лежить в економічній площині. «Дубенко оформляв на підлеглу якісь земельні ділянки, які не зміг одержати назад після відставки, тому що вона перейшла працювати до «регіоналів», - зазначив чиновник.
Тим часом міськорганізація «Русского блока» оприлюднила офіційну заяву, присвячену скандалу за участю однопартійця. «Якщо інформація про безпосередню участь у цій історії Георгія Дубенка підтвердиться, то, з огляду на зауваження по партійній лінії, які раніше виносилися йому, ми розглянемо питання про позбавлення його мандата», - йдеться у документі.
За матеріалами «Сегодня», «Українські новини»
