Президент України Віктор Янукович заявив, що США виділять 35 млн. доларів на спільну американсько-українську програму з утилізації корпусів ракет РС-22 на Павлоградському хімзаводі.
Про це Президент повідомив журналістам після церемонії урочистого відкриття на ПХЗ повномасштабної установки гідромеханічного вилучення твердого ракетного палива міжконтинентальних балістичних ракет РС-22.
За словами Януковича, домовленість про фінансування США програми утилізації твердих корпусів міжконтинентальних балістичних ракет була досягнута під час його зустрічі з президентом США Бараком Обамою у квітні 2010 року.
Янукович зазначив, що на ПХЗ буде змонтовано та встановлено все необхідне обладнання до 2013 року, повідомляє «УНІАН».
«До 2014, у крайньому разі, до 2015 року стане можливим на 100% утилізувати тверде ракетне паливо і ракети на Павлоградському хімзаводі», - сказав Президент.
