Сьогодні екс-нардепу Віктору Лозинському, якого звинувачують у вбивстві жителя Кіровоградської області Валерія Олійника, суд дав останнє слово перед оголошенням вироку. Лозинський заявив, що коли зустрів у лісі Олійника, той уже був побитий. «Якби у мене була зброя, то стріляв би в дурня!», - сказав екс-нардеп, пише «Сьогодні».
Нагадаємо, йому загрожує довічне ув’язнення, якщо суд визнає його винним у вбивстві Олійника.
25 березня Дніпровський районний суд Києва завершив судове слідство у справі Віктора Лозинського. Суд перейшов до судових дебатів.
На початку березня прокуратура змінила обвинувальний висновок для всіх фігурантів справи про вбивство Олійника. Головний обвинувачений - колишній народний депутат Віктор Лозинський - не відповідатиме по статті за хуліганство, у нього залишилося звинувачення у вбивстві з хуліганських спонук. Нове звинувачення читали дві години.
Лозинський знаходиться під вартою з 1 березня 2010 року. Свою провину в загибелі Валерія Олійника 16 червня 2009 року він не визнає в повному обсязі.
