
Колишній секретар Ради національної безпеки і оборони України Євген Марчук прибув до Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури.
Марчук прийшов до Генпрокуратури о 10:10. На запитання журналістів, у якому статусі його викликали до слідчого управління, Марчук сказав: «Як свідка, я думаю, я ще не знаю», повідомляє «УНІАН».
Інших коментарів Марчук не дав, але пообіцяв поспілкуватися з журналістами після відвідання Генпрокуратури.
Нагадаємо, раніше «ZN.UA» з посиланням на джерело у слідчій групі з розслідування кримінальної справи щодо Леоніда Кучми написала, що у рамках розслідування кримінальної справи відносно другого Президента України Леоніда Кучми Генпрокуратура допитає екс-голову СБУ Леоніда Деркача (1998-2001 ), екс-голову Адміністрації Президента Віктора Медведчука (2002-2005) і екс-секретаря РНБО Євгена Марчука (1999-2003).
Орієнтовно Деркача, Медведчука та Марчука мали викликати на допит у четвер, 31 березня.
Як повідомляв ForUm, 21 березня Генпрокуратура порушила справу проти Кучми за підозрою у причетності до вбивства Гонгадзе і незаконних діях щодо журналіста Олексія Подольського.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом