31 березня в Україні опади не очікуються, тільки в Одеській та Херсонській областях місцями невеликий дощ.
На Лівобережжі вночі та вранці місцями туман, повідомили в Укргідрометцентрі.
Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі від 3° тепла до 2° морозу, вдень 10-15 ° тепла, на Прикарпатті, Закарпатті, у Вінницькій, Одеській і Миколаївській областях місцями 15-18°.
У східних областях та на півночі Лівобережжя вночі 0-5° морозу, вдень 6-11° тепла, у Карпатах вночі 1-3° морозу, вдень 5-7° тепла, повідомляє «УНІАН».
У Криму хмарна погода з проясненнями, часом дощ, вітер східний, 9-14 м/с , температура вночі 3-8° тепла, вдень 8-13°.
У Київській області у четвер опади не очікуються. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі від 3° тепла до 2° морозу, вдень 10-15° тепла. У Києві температура вночі 1-3° тепла, вдень плюс 12-14°.
