Печерський районний суд Києва у черговий раз відмовився звільнити з-під арешту на підписку про невиїзд колишнього тимчасово виконуючого обов'язки міністра оборони України Валерія Іващенка, відхиливши, таким чином, клопотання його адвокатів. Про це повідомив адвокат Іващенка Борис Нечипоренко.

За його словами, з огляду на це, і також той факт, що на попередньому засіданні суду заздалегідь були розплановані дати судових засідань, адвокати вважають, що суд діє упереджено, через що вони заявили відвід всієї судової колегії в складі трьох суддів. Втім, і це клопотання судом не було задоволено, повідомляє «УНІАН».

У той же час, як зазначив Нечипоренко, суд задовольнив низку інших клопотань адвокатів Іващенка, серед яких - виклик до суду певних додаткових свідків та витребування ряду документів, які можуть бути доказами у справі.

Як повідомляв ForUm, Головним управлінням військових прокуратур Генеральної прокуратури 20 серпня 2010 року було порушено кримінальну справу відносно Іващенка за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Йому обрано запобіжний захід - взяття під варту.

1 листопада 2010 року Генпрокуратура завершила розслідування кримінальної справи.
Іващенко й арбітражний управляючий державним підприємством Міноборони «Феодосійський судномеханічний завод» Г. звинувачуються в службових зловживаннях і пособництві в незаконному відчуженні майна під час санації заводу.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

401