Суспiльство

Футболіст, який збив жінку з дітьми, отримав 6,5 року

Суд засудив захисника футбольного клубу «Севастополь» Владислава Піскуна, який на смерть збив на машині жінку з двома дітьми, до 6 з половиною років позбавлення волі. Підсудний також позбавлений прав на три роки.

Зазначимо, що державне обвинувачення у цій справі вимагало обвинувачувального вироку за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України і зажадало призначити підсудному Піскуну покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортним засобом на три роки, повідомляє "ЛIГАБiзнесIнформ".

Адвокат обвинувачуваного, посилаючись на пом'якшувальні, з його точки зору, обставини, просив суд призначити Піскуну мінімальне покарання (5 років), передбачене частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України.

Як раніше писав ForUm, 21 листопада 2010 Піскун, який перебував за кермом автомобіля «БМВ», збив на смерть 26-річну жінку з двома дітьми (2 і 5 років).