Суспiльство

Балога запевняє, що цього року сильних паводків не буде

Міністр з питань надзвичайних ситуацій України Віктора Балога запевняє, що поточної весни паводки будуть значно менші, ніж у попередні роки. Про це він заявив в інтерв'ю газеті «Сьогодні».

За словами Балоги, досвід показує, що паводки можливі завжди, і до них треба бути постійно готовим. «Але цієї весни, за оцінками наших фахівців, весняні розливи будуть значно менші, ніж торік. У землі мало вологи, майже немає снігу, та й з закордону приплив води очікується значно меншим», - сказав міністр, повідомляє «УНІАН».

Балога зазначив, що ускладнення повеневої обстановки можливе на невеликих територіях Львівської, Волинської, Рівненської та Житомирської областей. При цьому, за його словами, в Карпатах, де небезпека паводку завжди вища, все залежатиме від інших природних факторів, зокрема, від опадів. «Окрема інформація для киян - загрози підтоплення житлових масивів ми не бачимо, можливі лише незначні розливи води. Але, в будь-якому випадку, ми продовжуємо моніторити обстановку і тримаємо рятувальні підрозділи в повній готовності», - зазначив Балога.