Полiтика

Кисельов: Кучма навіть у гніві не міг переступити межу

Другий Президент України Леонід Кучма не міг переступити межу і дати команду вбити журналіста Георгія Гонгадзе. Про це заявив народний депутат з фракції Партії регіонів, колишній представник другого президента України в Криму Василь Кисельов.

«Я хочу сказати як людина, яка три роки працювала представником Леоніда Кучми в Криму. У мене лише добрі про нього спогади. Я не допускаю, що він міг дати таку команду в принципі. Я знаю Леоніда Даниловича різного - і вибухового, і спокійного. Але для такої вказівки потрібно було переступити межу. Він навіть зі зла не міг такого сказати. Я не вірю, що він міг що-небудь подібне сказати навіть у гніві», - підкреслив Кисельов, коментуючи кримінальну справу, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

«Не скажу, що це операція спецслужб. Але я дуже сподіваюся, що істина восторжествує і добре ім'я президента Кучми буде відновлено», - додав нардеп-регіонал.

Як повідомляв ForUm, Генеральна прокуратура порушила відносно колишнього президента Кучми кримінальну справу.

За словами першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна, Кучма підозрюється в перевищенні влади, дачі незаконних розпоряджень керівництву МВС, що призвели до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.