Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підтвердив, що має з мером Києва Леонідом Черновецьким нормальні ділові відносини, і заявив, що постійно відчував бажання міського голови надати сприяння у нормалізації ситуації у Києві. Про це Попов сказав в ефірі політичного ток-шоу на телеканалі «Інтер».

«У нас немає конфліктних ситуацій з Леонідом Михайловичем. І за весь період моєї роботи, я буду абсолютно відвертим, я відчував його об'єктивне бажання надати сприяння у нормалізації ситуації у Києві. Тому я можу сказати, що у нас сьогодні нормальні ділові відносини», - сказав глава КМДА, повідомляє «УНІАН».

Попов також підтвердив, що Києву зараз особливу увагу і підтримку надає уряд і Президент України.

«Це добре, коли столиця має лідерські позиції в Україні у порівнянні з іншими регіонами. І так, у принципі, має бути, тому що тут величезний потенціал і його потрібно задіяти»- сказав голова КМДА.

За його словами, саме завдяки командній роботі за підтримки на державному рівні Києву вдалося за останній рік переміститися у рейтингу соціально-економічного розвитку серед українських регіонів з 26 на 1-е місце.

«Я думаю, що це і загальноукраїнська тенденція - ви знаєте, що ситуація в Україні з приходом нового уряду покращилася - тому загальна тенденція, яка існувала в країні у цілому, плюс, природно, ті заходи, які проводилися у Києві, вони дали ефект, і ми дійсно із 26 рейтингового місця серед регіонів перемістилися на 1-ше. Особливо приємно сказати, що результат минулого року - плюс 4,1 зростання обсягу виробництва - це хороший старт. Тому що вже два місяці цього року у нас плюс 11%», - зазначив Попов.

Він висловив думку, що, маючи таку тенденцію і перспективні плани на 2011 рік, Київ отримає «ще цікав іший результат».

«Але результат цей командний, звичайно», - підкреслив Попов.

Як повідомляв ForUm, 25 лютого Київський міський голова Леонід Черновецький заявив, що не має наміру подавати у відставку.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

416