У Москві затримано уродженця Непалу, який «замінував» авіарейс Москва – Делі, що готувався до вильоту із аеропорту «Шереметьєво». Непалець, який стверджує, що він уміє «бачити» майбутнє, передбачив вибух лайнера під час польоту.

«У чергову частину лінійного управління внутрішніх справ в аеропорту «Шереметьєво» надійшло повідомлення від диспетчера контролю «Аерофлоту» про те, що пасажир повітряного судна рейсу «Москва – Делі» повідомив по телефону невідомому співрозмовнику, що «цей літак не долетить, він вибухне у повітрі», - повідомили у п'ятницю у прес-службі Управління на транспорті МВС РФ по ЦФО.

Для перевірки цієї інформації був максимально задіяний особовий склад ЛУВС «Шереметьєво». Повітряне судно було транспортоване на безпечну стоянку, а пасажири – евакуйовані. Кінологи зі службово-розшуковими собаками провели повторний огляд пасажирів, багажу та авіалайнера. Однак ніяких вибухових пристроїв чи вибухових речовин знайдено не було.

Пізніше співробітники транспортної міліції виявили і затримали того, хто телефонував. «Ним виявився 45-річний уродженець Непалу, житель Зеленограда, який перебував у стані алкогольного сп'яніння», - зазначили у прес-службі. Чоловік розповів оперативникам, що він передбачає майбутнє, і сівши на борт повітряного судна, відчув «величезну кількість негативної енергії, яка йде від пасажирів», що й послужило приводом для дзвінка.

«Затримка вильоту склала п'ять годин, встановлюється збиток, завданий авіакомпанії витівкою пасажира. За даним фактом проводиться перевірка, вирішується питання щодо порушення кримінальної справи», - додали у прес-службі. Там не уточнили, якого числа стався цей інцидент.

Нагадаємо також, що після теракту у московському аеропорту «Домодєдово» 24 січня 2011 року по всій Росії були посилені заходи безпеки на транспорті.

Раніше, у листопаді минулого року, співробітники міліції затримали жінку, яка повідомила про те, що її донька – шахідка, яка збирається підірвати літак в аеропорту «Домодєдово». Пізніше з'ясувалося, що ніякого теракту її донька насправді не готувала: просто матері не сподобалося, що дівчина має намір виїхати у Марокко до коханого, і вона намагалася у такий спосіб зірвати поїздку.

Подібні інциденти регулярно стаються у різних країнах. Наприклад, на початку лютого цього року у міжнародному аеропорту чилійської столиці Сантьяго 312 пасажирів були евакуйовані з лайнера іспанської авіакомпанії Iberia перед самим вильотом до Мадрида після анонімного дзвінка про закладену бомбу. Виліт рейсу відклали, лайнер обшукали, але бомби на борту не виявилося. Пізніше поліція встановила, що зловмисницею виявилася 30-річна чілійка, яка не хотіла, щоб її наречений відлітав до Мадрида.

За матеріалами «NEWSru.com», «Інтерфакс»

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

546