Віце-спікер Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що до п'ятниці міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник може бути звільнений. Про це він заявив сьогодні на брифінгу.
«У п'ятницю буде нас інформувати міністр освіти, науки, молоді та спорту. Якщо до п'ятниці він ще залишиться на посаді, то його послухаємо», - сказав Томенко, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».
Пояснюючи підстави такого припущення, Томенко сказав: «Президент чітко заявив, що він буде адекватно реагувати на міністрів, які виступають проти української держави та уряду. Я думаю, що якщо Президент серйозно про це заявляв, що до п'ятниці можливо яке завгодно рішення».
Томенко також повідомив, що сьогодні звернувся до Генерального прокурора з інформацією, отриманою по 12 вузам стосовно того, що уряд і Міністерство не профінансували їх, і у зв'язку з цим скорочуються виплати стипендій.
«Не збільшуються, як пропонувалося Президентом, а скорочуються стипендії, оскільки немає грошей», - підкреслив він.
Томенко також висловив надію, що парламент підтримає проект постанови, внесений ним і депутатом від БЮТ Володимиром Полохалом щодо того, щоб до законів про освіту ніякі зміни не вносилися до проведення парламентських слухань. Рішення стосовно парламентських слухань планується розглянути у четвер, самі слухання заплановані на червень.
Як повідомляв ForUm, раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству освіти і науки, молоді та спорту проаналізувати законопроекти щодо реформування освіти, зареєстровані депутатами Верховної Ради.
