Для того, щоб суспільство на наступних виборах підтримало опозицію, вона повинна бути моральніш ою, чеснішою і чистішою за владу. Таку думку висловив народний депутат від «Народної самооборони» Олесь Доній.

«Опозиція повинна чітко дотримуватися Конституції, показувати приклад, і, на мій погляд, цю антиконституційну практику, яку використовують регіонали, незаконно «простягаючи» свої закони, і опозиція не повинна використовувати. Написано у Конституції, що голосування тільки самостійне, – треба голосувати тільки самостійно», - заявив Доній, повідомляє «ЛIГАБiзнесIнформ».

На його думку, так у вимогу – голосувати у сесійній залі тільки особисто і нікому не передавати свою картку для голосування – повинні поставити кожному політику і зараз, і напередодні виборів саме суспільство і виборці.

«Я вважаю, що і в цій Верховній Раді повинні так діяти опозиціонери, і ... до наступної опозиції повинні бути і чіткі критерії, чіткі вимоги у суспільстві. Одне із них – дотримання закону. Нарешті, треба ж колись починати жити за законом», - заявив він.

Доній також нагадав, що він єдиний із 450 депутатів парламенту, який протягом 3 років жодного разу не голосував за інших і не віддавав свою картку. «Я вважаю, що таких депутатів має бути 450, а не один. Я задоволений, що зараз ця ідея хоча б у середовищі опозиції, нарешті, починає обговорюватися, і вже приблизно 10 людей забрали свої картки і збираються голосувати самостійно або вже голосують самостійно», - повідомив депутат.

Нагадаємо, 1 лютого депутати проголосували за вибори до Верховної Ради у жовтні 2012 року і вибори Президента – у березні 2015 року.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

376