У неділю в центральній частині Києва було знайдено 8 підозрілих предметів, схожих на вибухівку. Міліція їх знешкодила і встановила, що вони не містять вибухових речовин.

Як повідомили в черговій частині ГУ МВС України в Києві, інформація про виявлення в районі Бессарабської площі підозрілого предмета надійшла близько 4:30. З 5:20 до 11:00 від мешканців міста надійшло ще кілька повідомлень про виявлення трьох підозрілих предмети на вул.Дмитрівська і по одному на вул. Л.Толстого, П. Скоропадського, Шота Руставелі та Б. Хмельницького, повідомляє «УНІАН».


Ці предмети за зовнішніми ознаками нагадували вибуховий пристрій. Після знешкодження їх гідропушками було встановлено, що вони складалися з частин пластикової пляшки, обмотані ізоляційною стрічкою синього кольору, в середині знаходилася кристалічна речовина, схожа на кухонну сіль. До корпусу пляшки були примотані електронні ручний годинник, проводи й компакт-диск, тобто, на вигляд це нагадувало макет вибухового пристрою 15х10х5 см, зазначили в главку міліції.

Також правоохоронці повідомили, що ці предмети не були заховані і їх знаходили прямо на вулиці.

«Усі підозрілі предмети не містять вибухових речовин і засобів підриву», - підкреслили в столичній міліції.

У главку також припустили, що такі дії можна кваліфікувати як хуліганство.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

531