Полiтика

Томенко думає, що влада хоче влаштувати народу «чорну сесію»

Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко заявляє, що опозиція зробить все, щоб не перетворити 8-у сесію ВР VI скликання на «чорну сесію» для українського народу. Про це він сказав сьогодні на брифінгу.

Віце-спікер зазначив, що якщо попередня сесія запам'яталася «чорно ю» ніччю для опозиції, коли було влаштовано побоїще у сесійній залі, то попередній аналіз ініціатив влади свідчить, що «влада може перетворити всю наступну сесію на «чорну сесію» для українського народу».

Томенко зазначив, що на цій сесії планується прийняття пенсійної реформи, Житлового і Трудового кодексів, змін до закону про вищу освіту, які зменшують соціальні права студентів і викладачів, початок «реформи» охорони здоров'я, як а радикально скорочує кількість лікувально-профілактичних закладів і т.п .

У той же час він підкреслив, що внесення змін в усі серйозні законопроекти, які можуть вплинути на соціальний стан громадян, повинн е починатися з обговорення на парламентських слуханнях, після якого має йти розгляд у профільному комітеті ВР, і тільки потім – обговорення у сесійній залі, повідомляє «УНІАН».

«Починаючи з законопроекту про вищу освіту, тільки такий підхід повинен бути до розгляду ключових законопроектів, які будуть мати вплив на життя громадян», - підкреслив Томенко.