Президента Віктора Януковича в поїздці до Давосу супроводжували 11 охоронців.
Крім них перебування Януковича в цьому швейцарському місті забезпечували 7 співробітників Державного управління справами, 6 співробітників прес-служби Президента і 4 протоколіста, повідомляє «Українська правда».
Також Янукович взяв з собою в Давос пул з 13 журналістів, у який потрапив, зокрема, В'ячеслав Піховшек.
При цьому в президентський «Аеробус 319» потрапила тільки частина супроводу, а іншим довелося купувати квитки на рейсові літаки.
Слід зазначити, що Янукович навряд чи потребував такої численної охорони в Давосі, адже це місто під час Всесвітнього економічного форуму, на який приїжджає багато vip-персон, дуже добре охороняє швейцарська поліція. Блок-пости встановлені за кілька кілометрів від цього курорту, вулиці патрулюють посилені наряди поліції, а небо - вертольоти.
Нагадаємо, 27-28 січня відбувся робочий візит Віктора Януковича до Швейцарії для участі у Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Янукович запропонував ЄБРР розглянути можливість збільшення фонду «Укриття». Також Президент України та Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун обговорили можливість співпраці ООН та Україн и щодо подолання продовольчої кризи.
